Radio FM Shqipëri Mod APK Latest APK Version 1.0

Radio FM Shqipëri Mod APK Latest APK Version 1.0

Description of Radio FM Shqipëri

Më të shpejtë, më të plotë dhe të lehtë për t’u përdorur app, në sajë të operacionit të reja APP. Mbajtur deri në datën me të shtyjë deri Shërbimi në telefonin tuaj Android dhe tabletë!
Me këtë app ju do të dëgjuar në emisionet radiofonike shqiptare në pajisjen tuaj Android, kanë shumë argëtim dhe gëzim.
Më e mirë që ju të merrni app radio Shqipëri për të lira!
app Radio Albania është një kërkesë që lejon më shumë se 50 radio stacioni gjerman LIVE STREAMING për të dëgjuar për të zhanreve të ndryshme muzikore si pop, rock, valle, hip-hop dhe klasike. Stacionet ju mund të kërkoni për një kategori të zhanër dhe muzikë tuaj. Këtu ju do të ndihmojë kërkimin Integruar për stacionet e radios. Për çdo stacion ju mund të gjeni informata shtesë. Ju mund të dëgjoni duke përdorur smartphone tuaj ose tabletë ndryshe në stacion radio në sfond. Të gjitha llojet e lidhjes mundur në stacionin tuaj të preferuar në radio për të dëgjuar (Internet mobil, tel …)
Nuk janë, ndër të tjera, stacionet e mëposhtme radio në dispozicion:
EnergyFM Albania
Club FM 100.4
Club FM Disco
Club FM Shqip
Radio 7 97.7 FM
Radio Bleta
Radio Dardania
Radio DJ 96.1 FM
Radio Emigranti
Radio Gurbeti
Radio Jug
Radio Kanali Shqip
Radio Kosova.Net
Radio Lushnja 95.5 FM
Radio Maria Shqiperi
Radio Marimanga
Radio Pendimi
Radio Rainca
Radio Rapsodet
Radio Tirana 1
Radio Tirana 2
Radio Tirana 3
Radio Vati
Radio Viciana
Radio Vicianum
Radio Zhelina
NRg 106.6 FM

Nëse ju doni të dëgjoni stacionet e radios shqiptare jashtë vendit, kjo është e mirë app radio për ju! Kjo app bukur, minimale dhe e dobishme, ju mund stacion radio shqiptare dëgjohet kudo!

App Information of Radio FM Shqipëri

App Name Radio FM Shqipëri
Package Name al.radio.fm.shqiperi
Version 1.0
Rating
Size
Requirement 4.1 and up
Updated 2017-05-20
Installs 50+
Developer

Tags: , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *